Меню
Освітній центр для дітей та дорослих
м. Вінниця, вул. Заболотного, 11
(067) 105-85-89, (093) 202-72-05
Навчальні програми для дітей та підлітків
Зверніть увагу на розклад додаткових занять при дитячому садочку (вул.Бульвар Свободи 6)
Іноземні мови (англійська, німецька, польська, французька)
Увага! Обов'язкове попереднє тестування рівня дитини!

Англійська мова

Starter (5 - 6 років)
- вівторок, четвер 17:00 -17:45 (дошколярик)
- вівторок, четвер 18:30 -19:30 (1-2 клас)
1 рівень (6 - 8 років)
- понеділок, середа 14:15 - 15:15 (група закрита)
- середа, п'ятниця 18:00 - 19:00
2 рівень (8 - 10 років)
- понеділок, середа 8:30 - 9:30 (група закрита)
- понеділок, середа 9:30 - 10:30
- середа, п'ятниця 16:45 - 17:45
3 рівень (8-11 років)
- понеділок, середа 15:30 - 16:30
- вівторок, четвер 08:30 - 09:30
- вівторок, четвер 09:30 - 10:30
- вівторок, четвер 15:00 - 16:00
4 рівень (8 - 9 років, 9 - 12 років)
- понеділок, середа 8:30 - 9:30
- вівторок, четвер 16:00 -17:00
5 рівень (9-12 років)
- понеділок, п'ятниця 11:00 - 12:00
- понеділок, середа 10:30 - 11:30
- понеділок, середа 15:45 -16:45 (група закрита)
- вівторок, четвер 10:30 - 11:30
- вівторок, четвер 18:00 -19:00
6 рівень (12 - 14 років)
- понеділок, середа 17:00 - 18:00
- вівторок, четвер 17:00 - 18:00 (група закрита)

Німецька мова
Початковий
- вівторок, четвер 09:30 - 10:30 (8 - 10 років)
- вівторок, четвер 14:45 - 15:45 (8 - 10 років)
- вівторок, четвер 16:00 -17:00 (10 - 12 років)
Просунутий
- вівторок, четвер 17:15 - 18:15

Французька мова
Початковий
- понеділок, середа 17:00 - 18:00 (9 - 12 років)
- понеділок, середа 19:00 - 20:30 (15 - 16 років)
Просунутий
- понеділок, середа 18:00 - 19:00 (12 - 15 років)

Польська мова
Початковий
- понеділок, середа 14:00 - 15:00 (6 - 8 років)
- понеділок, середа 15:00 - 16:00 (8 - 10 років)
Просунутий
- понеділок, середа 16:15 - 17:15 (10 - 13 років)
- понеділок, середа 17:15 - 18:45 (підготовка до вступу у Польщу)
LEGO - Робототехніка
Junior STEAM (5-6 років)
- понеділок 18:30 - 19:45
- середа 15:45 - 17:00
- неділя 10:00 - 11:15

Base STEAM (7-8 років)
- понеділок 15:30 - 17:00
- середа 08:30 - 09:45
- четвер 16:30 - 18:00
- неділя 11:15 - 12:30

Middle STEAM (8-9 років)
- вівторок 17:00 - 18:30
- середа 09:45 - 11:15
- неділя 17:30 - 19:00

High STEAM (10-12 років)
- вівторок 18:30 - 20:00
LEGO Математика
Вік: 5 - 6 років
- вівторок 16:00 - 17:00
- четвер 15:30 - 16:30
- неділя 09:00 - 10:00
LEGO Архітектура
Курс 8 занять
Вік: 8-13 років
- понеділок 09:30 -11:00
Художня школа
Молодша група (6 - 8 років)
- понеділок, середа 14:30 - 15:30
- понеділок, середа 15:45 - 16:45
- субота 10:00 - 11:00

Середня група (9 - 11 років)
- субота 11:00 - 12:30

Старша група (12 - 14 років)
- субота 12:30 - 14:00
Кулінарна школа
- п'ятниця 18:00 - 20:00
- неділя 13:00 - 15:00
- неділя 16:00 - 18:00
Паперопластика (оригамі та квілінг)
Молодша група (6 - 8 років)
- вівторок 17:00 - 18:00
- субота 11:15 - 12:15

Старша група (9 - 12 років)

- вівторок 15:45 - 16:45
- субота 10:00 - 11:00

Дошколярик (підготовка до школи)
Лише для дітей, які планують наступного року йти до школи!
- вівторок, четвер 18:00 -19:30
- субота 12:15-13:45
IT-освіта
Вік: 11-13 років
- понеділок, середа 17:00 - 18:30
- п'ятниця, неділя 19:00 - 20:30
Графічний дизайн
Вік: 10 - 15 років
- субота 14:00 - 16:00

МОДУЛЬ 1. Графічний базовий
- основи композициії
- колористика
- Adobe Photoshop

МОДУЛЬ 2. Векторна графіка
- Adobe Illustrator
- композиція
- додрукарська підготовка макетів
- рекламна матерія

МОДУЛЬ 3. Верстка багатосторінкових видань
- типографіка (робота зі шрифтами)
- інфографика
- Adobe InDesign
- додрукарська підготовка багатосторінкових макетів

МОДУЛЬ 4. Айдентика
- розробка фірмового стилю та логотипів
- шрифт
- логотип та фірмовий стиль
- презентація
Web-розробка (Front-end)
Вік: 13-15 років
- неділя 15:30 - 17:30
Підготовка до ДПА ( 4 клас)
Українська мова та математика
- субота 10:00 - 12:00
- субота 14:00 - 16:00
Підготовка до ДПА ( 9 клас)
Українська мова:
- четвер 17:30 - 19:30

Математика:
- субота 15:30 - 17:30

Англійська мова:
- п'ятниця 17:00 - 18:30
Підготовка до ЗНО
Українська мова
- субота 10:00 - 12:00

Математика
- субота 13:00 - 15:00

Англ мова
- п'ятниця 18:30 - 20:00
Група продовженого дня для учнів 1-4 класів
Понеділок - п'ятниця, 8:30 - 13:00 (2 зміна), 13:00 - 16:00 (1 зміна)
- трансфер зі/до школи
- обід, вечеря
- виконання домашнього завдання
- додаткові гуртки після 16:00
Школа цікавої хімії
Незабаром презентація курсу :)
MBA Teens
Незабаром презентація курсу :)
SMM для підлітків
Незабаром презентація курсу :)
Бажаєте отримати консультацію?
Залиште контактні дані і ми повідомимо Вас про запуск напрямку, який Вам цікавий
Спецпропозиції
Наразі немає спецпропозицій. Слідкуйте за новинами :)
Найближчі події
Поки немає найближчих подій для дітей та підлітків. Слідкуйте за новинами :)
Дізнавайтеся про всі новини першими!
Отримуйте листи на пошту з найгарячішими пропозиціями
Освітній центр для дітей та дорослих
"HUB School"
м.Вінниця, вул. Заболотного, 11
hubschoolvn@gmail.com
(067) 105-85-89
(093) 202-72-05
Made on
Tilda